Shepard Fairey & Dennis Morris, portfölj med 10 stycken grafiska blad, 2013. Samtliga signerade och numr 166/200.
"SID: Superman is dead". Samtliga signerade och numrerade 166/200. Bladstorlek 49 x 37 cm. Signerad och numrerat COA medföljer.
Samtliga blad i gott skick. Portfölj med obetydligt slitage.