Stål, automatisk, safirglas, datum, vridbar räknesticka, läderband, originalspänne, cert, maj 2012, box, ytterkartong.
Caliber 22 (ETA 2892), Verknr. 2480516, Serienr. 2480516, Referensnr. A22322, limiterad och numrerad (21/1000).
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.