Stål, manuell, safirglas, läderband, originalspänne, limiterad och numrerad (Nr U0392/1000), cert, december 2018, box, ytterkartong.
Caliber P.6000, Serienr. PL 0055900, Referensnr. PAM00753, Boettnr. OP 7160.
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.