Stål, plexiglas, automatisk, datum, viklås.
Med box, länkdel och extra rem, certifikat 1987.
Boett ref.nr 16030, 16000
Serienr 9035976.
Kaliber 3035
Urverkets serienr 1424065
Armbandets nr 62510 H/555.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor på glaset.