Rupert Jasen Smith, serigrafier 6 st signerade och numrerade 1/125
"Greta Garbo" (The Kiss, Midnight, The Divine, New Age, Dreaming, Mata Hari),
den kompletta sviten om sex färgserigrafier, 1988, samtliga signerade med kulspetspenna 1/125, tryckt av Rupert Jasen Smith, New York, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö. Bladstorlek 110 x 86 cm.
Ej examinerad ur ram.