Christo Vladimirov Javacheff (Christo), färgserigrafi, signerad och numrerad 29/50
"56 stacked barrels", tryckt av Rolf Weeber, Breda, utgiven av Galerie Seriaal, Amsterdam. Bladstorlek 69 x 49.5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Schellman 26. 1969.