Terence La Noue, etsning, signerad och numrerad 9/10, daterad -87.
Ur "Ritual series". Tryckt av Tyler Graphics Ltd. Plåtstorlek 68,5 x 49 cm. Bladstorlek 76 x 56 cm.
Oramad. Mjuka hörn. Obetydliga hanteringsveck. Rester efter tidigare montering a tergo.