Suzan Etkin, akvarell på papper, signerad och daterad 1990-91 på etikett a tergo.
Utan titel. Bladstorlek 26,5 x 26,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Anders Tornberg Gallery, Lund.
Stockholms Auktionsverk, "Anders Tornberg collection", February 17, 2004, kat nr. 261.