Sebastião Borges, akryl och kulspetspenna på duk, signerad och daterad 2019 a tergo.
"Shorthand monochrome I-X". 46 x 38 cm.
God kondition.
Galleri Arnstedt, Östra Karup.
Galleri Arnstedt, Östra Karup,
"Exstudenter från Malmö konsthögskola", 1 maj - 26 maj.