Gudmar Olovson, relief/skulptur. Signerad. Numrerad. Gjutarstämpel. Brons, d: 66 cm.
"HKH Kronprinsessan Victoria av Sverige". Signerad Gudmar. Numrerad 1/8. Gjutarstämpel FC (Fonderie Coubertin), 2015. Brunpatinerad brons, diameter 66 cm, bredd 15 cm. Koncipierad på 2010-talet.
Obetydlig ytsmuts. God kondition.