En omfattade samling fickur med allt från äldre 1700-tals spindelur signerade London till modernare fickur från Longines, Omega, Zenith, Elgin m.fl
Nycklar, chatelaines och kedjor i blandade material medföljer
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestade. Samtliga ej genomgången.