guld/stål, automatisk, safirglas, datum, Jubileelänk, viklås, ca 1995.
Caliber 3135, Referensnr 16233, Serienr. W921490, Verknr. 7174891, Boettnr. 16200, Länkreferensnr. 62523H-18-V5/455B
Skadad urtavla. Slitage. Skador. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.