Stål/guld, automatisk, safirglas, integrerad originallänk, viklås, box, ca 1990.
Caliber ETA 2670, Boettnr. 090223119.
Åldersrelaterat slitage. Skadat glas (repor). Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.