Armband, 18K vitguld, princesslipade diamanter ca 19.47 ct tot enl gravyr.

Längd 17,5 cm. Bredd 6 mm.
Diamanternas klarhet VS-SI. Färg H.
Total vikt 30 g.

Obetydligt ytslitage.

11 500
130 180
11 856
Utropspris
23 000 - 25 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
13 dec 2020 13:09
11 500 EUR
13 dec 2020 11:23
11 000 EUR
12 dec 2020 18:28
10 500 EUR
12 dec 2020 17:20
10 000 EUR
12 dec 2020 13:39
9 500 EUR
12 dec 2020 11:38
9 000 EUR
12 dec 2020 10:48
8 500 EUR
9 dec 2020 18:29
8 000 EUR
6 dec 2020 20:12
7 000 EUR
30 nov 2020 22:47
6 000 EUR
28 nov 2020 17:10
5 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

274. Anna Petrus, skulptur, tenn, lejon, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1900-talets mitt.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK