Alexander Edvard Tillander, Armband, 14K guld. S:t Petersburg, sekelskiftet 1800/1900.

Inre omkrets ca 17 cm.
Bredd 11 mm.
Vikt 20,6 g.
Med originaletui.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 000
11 320
1 031
Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
Budhistorik (5 bud)
9 dec 2020 22:18
1 000 EUR
8 dec 2020 19:27
600 EUR
30 nov 2020 9:54
500 EUR
28 nov 2020 0:14
400 EUR
27 nov 2020 18:15
200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

413. Finn Juhl, soffbord, modell "FJ 4850"/"Eye", snickarmästare Carl Brørup, Danmark, 1940-50-tal.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK