Ring, platina, briljantslipad diamant ca 2.45 ct.

Diamantens färg H. Klarhet VS.
Storlek 16,75/53.
Total vikt 5,1 g.
Med certifikat.

Slitage på skenan. Stenen lös i fattningen.

Klubbat pris
14 000
158 480
14 434
Utropspris
18 000 - 22 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
12
13 dec 2020 18:17
14 000 EUR
13 dec 2020 18:16
13 700 EUR
12
13 dec 2020 18:16
13 500 EUR
13 dec 2020 18:05
13 000 EUR
10
13 dec 2020 17:54
11 000 EUR
13 dec 2020 17:37
10 800 EUR
10
13 dec 2020 16:30
10 600 EUR
13 dec 2020 16:28
10 400 EUR
10
12 dec 2020 18:56
10 200 EUR
11
12 dec 2020 18:55
10 000 EUR
10
12 dec 2020 18:55
8 000 EUR
9
12 dec 2020 18:11
7 000 EUR
8
12 dec 2020 9:49
5 000 EUR
11 dec 2020 20:19
3 500 EUR
10 dec 2020 23:17
3 000 EUR
10 dec 2020 10:30
2 700 EUR
10 dec 2020 5:51
2 600 EUR
7 dec 2020 19:45
2 500 EUR
6 dec 2020 1:23
2 200 EUR
5 dec 2020 5:38
2 100 EUR
3 dec 2020 18:45
2 000 EUR
3 dec 2020 18:24
100 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

272. Firma Svenskt Tenn, brickbord, 1900-talets mitt.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK