HELENA TYNELL, skulptur, "Waterfront stones", signerad signerad Helena Tynell, Riihimäen Lasi Oy.
Klart glas samt färgpulver. Diameter 22 cm.
Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.
Från Helena Tynells samling.