BULGARI, ÖRHÄNGEN, 18K guld, gröna kvartser, ametister, diamanter ca 0.30 ct tot.
Stämplade Bulgari, Made in Italy. Med certifikat och originalbox.
Ametisternas diameter 7 mm.
Kvartsernas diameter 13 mm.
Höjd 43 mm.
Total vikt 20,3 g.
Obetydligt ytslitage.