GOLVLAMPOR, 2 st, modell G-076, för Bergboms 1960/1970-tal.

Mässing, skärm med underliggande reflektor i akryl. Bär tillverkarens stämpel. Höjd 130 cm. Diameter 45 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Helhetsintrycket är gott. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Klubbat pris
1 551
17 557
1 599
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (29 bud)
5 apr 2020 20:00
1 551 EUR
5 apr 2020 20:00
1 501 EUR
5 apr 2020 19:59
1 451 EUR
5 apr 2020 19:59
1 401 EUR
5 apr 2020 19:58
1 351 EUR
5 apr 2020 19:58
1 301 EUR
5 apr 2020 19:57
1 251 EUR
5 apr 2020 19:57
1 201 EUR
5 apr 2020 19:56
1 151 EUR
5 apr 2020 19:56
1 101 EUR
5 apr 2020 19:55
1 051 EUR
28 mar 2020 7:45
1 001 EUR
28 mar 2020 7:45
1 000 EUR
27 mar 2020 7:47
940 EUR
27 mar 2020 7:47
920 EUR
24 mar 2020 22:12
900 EUR
24 mar 2020 22:12
880 EUR
24 mar 2020 22:12
840 EUR
24 mar 2020 22:12
820 EUR
24 mar 2020 22:11
700 EUR
24 mar 2020 22:11
680 EUR
24 mar 2020 22:11
640 EUR
24 mar 2020 22:11
620 EUR
24 mar 2020 22:11
600 EUR
24 mar 2020 22:11
580 EUR
24 mar 2020 22:11
560 EUR
24 mar 2020 22:11
540 EUR
22 mar 2020 21:48
520 EUR
21 mar 2020 7:16
500 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

662. Isaac Grünewald, "Trädgården Cassis".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK