A tergo sign. 2004/2008, olja på pannå 140x100 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
1 570
17 867
1 667
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (20 bud)
5 apr 2020 18:29
1 570 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
5 apr 2020 18:29
1 520 EUR
5 apr 2020 18:29
1 500 EUR
5 apr 2020 18:29
1 350 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
5 apr 2020 18:29
1 300 EUR
5 apr 2020 18:28
1 290 EUR
5 apr 2020 18:28
1 240 EUR
5 apr 2020 18:28
1 070 EUR
5 apr 2020 18:28
1 020 EUR
5 apr 2020 18:27
1 000 EUR
5 apr 2020 18:27
980 EUR
5 apr 2020 18:26
940 EUR
5 apr 2020 18:26
920 EUR
5 apr 2020 17:32
900 EUR
5 apr 2020 14:45
880 EUR
5 apr 2020 14:45
860 EUR
5 apr 2020 14:45
860 EUR
25 mar 2020 23:53
840 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
21 mar 2020 17:05
820 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
21 mar 2020 13:02
800 EUR