Sign. 4.2. -50, Kellokoski. Akvarell, bildstorlek 29x20 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Konstnärens familj.
Klubbat pris
460
5 207
474
Utropspris
600 - 800 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
8 dec 2019 19:31
460 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
8 dec 2019 19:29
440 EUR
8 dec 2019 19:27
420 EUR
8 dec 2019 19:26
400 EUR
8 dec 2019 19:25
300 EUR
24 nov 2019 8:45
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1