Vadim Mikhailovich Shulz

(Ryssland, 1877-1931)
Vadim Mikhailovich Shulz
(Ryssland, 1877-1931)

VADIM MIKHAILOVICH SHULZ, MARKNAD.

Signerad. Olja på papper 17x23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repa.

130
1 472
134
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 dec 2019 10:51
130 EUR
8 dec 2019 10:08
120 EUR
23 nov 2019 12:08
30 EUR