DAVID LACHAPELLE, LaChapelle Artists & Prostitutes, Taschen 2006. Signerad, numrerad 1812/2500.
Innehåller porträtt av bland annat Tupac Shakur, Madonna, Amanda Lepore, Eminem, Philip Johnson, Lance Armstrong, Pamela Anderson, Lil' Kim, Uma Thurman, Elizabeth Taylor, David Beckham, Paris Hilton, Leonardo DiCaprio, Hillary Clinton, Muhammad Ali, Britney Spears m.fl. Originallåda/kassett medföljer. Bokens mått ca 55 x 39 cm.
Helhetsintrycket är gott.