ILJA JEFIMOVITJ REPIN, teckning, signerad och daterad november 1872
tre olika motiv, 20x29 cm.
Gulnad. Ej examinerad ur ram.
ИЛЬЯ ЕФИМОВИЧ РЕПИН. Три разных сюжета на одном листе. Бумага, карандаш, подписан и датирован Ноябрь 1872. 20x29cm