Nikolay Efimovich Rachkov

(Ryssland, 1825-1895)
Nikolay Efimovich Rachkov
(Ryssland, 1825-1895)

NIKOLAY EFIMOVICH RACHKOV, FLICKA I BLÅ ROSETT.

Olja på duk 33.5x28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Николай Ефимович Рачков
Девочка с голубым бантом.
Холст, масло 33,5х28 см

Klubbat pris
3 000
33 030
3 191
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (2 bud)
20 apr 2019 9:37
3 000 EUR
18 apr 2019 6:20
100 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

99. Spegellampett, för två ljus, Stockholmsarbete, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK