9
1102914

SPELBORD, rokoko, 1700-tal.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 670 - 7 930 SEK
522 - 730 USD
Klubbat pris
550 EUR
SPELBORD, rokoko, 1700-tal.

Fanerad med olika träslag. Svängda ben, förgyllda bronsbeslag. Bredd 100 cm (skivan 100x100 cm), djup 50 cm, höjd 77 cm.

Tilläggslista

En ljus platta saknas.