57
1092241

BRÖDKORG, silver, Roland Melin, Helsingfors 1852

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
825 - 1 030 USD
Klubbat pris
800 EUR

Längd 36,5 cm. Vikt 531 g.

Dekorationer med små skador. Otydliga stämplar.