52
1082561

POKAL, silver, Gustaf Henning, Stockholm, 1700-talets mitt.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris

Insidan förgylld. Höjd 16 cm. Vikt 311 g.

Åldersrelaterat slitage.