240
1118166

Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
33 000 - 44 000 SEK
3 190 - 4 260 USD
Klubbat pris
2 900 EUR
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VINTERLANDSKAP.

Sign. 1914. Olja på duk, 75x52 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

348. Johan Wilhelm Helleday, jordgubbsskål, delvis förgyllt silver, Stockholm 1709.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK