JUKKA KORPIHETE, taklampa, modellexemplar, KJM-Tuote 2000-tal.
Mässing. Två ljuspunkter. Total höjd 110 cm. Diameter ca 9 cm.
Enstaka märken och intryckningsskador. Ej funktionstestad.