Fanny Churberg

(Finland, 1845-1892)
Fanny Churberg
(Finland, 1845-1892)

FANNY CHURBERG, VINTERVÄG.

Sign. Olja på pannå. 24x16 cm

Krackelyr. Smutsig. Restaurerad.

1 200
12 564
1 363
Utropspris
3 500 - 3 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
14 maj 2018 19:04
1 200 EUR
14 maj 2018 19:04
1 150 EUR
14 maj 2018 18:58
1 100 EUR
14 maj 2018 18:02
1 050 EUR
14 maj 2018 18:01
1 000 EUR
14 maj 2018 17:03
800 EUR
14 maj 2018 17:03
780 EUR
14 maj 2018 17:02
760 EUR
14 maj 2018 17:02
740 EUR
12 maj 2018 20:01
720 EUR
5 maj 2018 10:08
700 EUR