Motiv av Ärkeängelskatedralen i Kreml och kyrkan i Fili, Moskva, byggd av bojaren Lev Naryshkin. Niellodekor, insidan förgylld. Höjd 7,5 cm. Vikt ca 91 g.
Otydliga stämplar. Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
400
4 528
412
Utropspris
300 - 400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
9
15 maj 2018 18:59
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
15 maj 2018 18:59
390 EUR
8
14 maj 2018 12:37
370 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
14 maj 2018 12:37
350 EUR
8
14 maj 2018 12:37
350 EUR
14 maj 2018 12:36
320 EUR
8
14 maj 2018 12:36
300 EUR
11 maj 2018 0:39
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
11 maj 2018 0:39
200 EUR