TOINI MUONA,skål, stengods, signerad T. Muona Arabia 1936.
Diameter 38 cm. Höjd 15 cm.
Slitage. Nagg på fotringen.
Klubbat pris
4 800
54 336
4 949
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
16 apr 2018 12:52
4 800 EUR
16 apr 2018 12:52
4 600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
16 apr 2018 12:51
3 900 EUR
16 apr 2018 12:51
3 800 EUR
16 apr 2018 12:51
2 900 EUR
16 apr 2018 12:51
2 800 EUR
16 apr 2018 12:50
1 910 EUR
16 apr 2018 12:50
1 860 EUR
9 apr 2018 11:03
1 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
6 apr 2018 13:37
260 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
6 apr 2018 8:04
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1