Anssi Törrönen

(Finland, Född 1970)
Anssi Törrönen
(Finland, Född 1970)

ANSSI TÖRRÖNEN, UTAN TITEL.

A tergo sign. 2001. Olja på pannå 190x160 cm.

Klubbat pris
3 000
33 960
3 093
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (39 bud)
8
19 mar 2018 18:22
3 000 EUR
19 mar 2018 18:22
2 900 EUR
8
19 mar 2018 18:20
2 800 EUR
19 mar 2018 18:19
2 700 EUR
8
19 mar 2018 18:17
2 600 EUR
19 mar 2018 18:15
2 500 EUR
8
19 mar 2018 18:14
2 400 EUR
19 mar 2018 18:13
2 300 EUR
19 mar 2018 18:12
2 200 EUR
19 mar 2018 18:11
2 100 EUR
8
19 mar 2018 18:11
2 000 EUR
19 mar 2018 18:10
1 950 EUR
8
19 mar 2018 18:09
1 900 EUR
19 mar 2018 18:09
1 850 EUR
8
19 mar 2018 18:08
1 800 EUR
19 mar 2018 18:08
1 750 EUR
8
19 mar 2018 18:08
1 720 EUR
19 mar 2018 18:08
1 670 EUR
19 mar 2018 18:08
1 620 EUR
19 mar 2018 18:07
1 610 EUR
12
19 mar 2018 18:07
1 560 EUR
12
19 mar 2018 18:07
1 551 EUR
19 mar 2018 18:05
1 501 EUR
12
19 mar 2018 18:05
1 500 EUR
19 mar 2018 17:58
1 450 EUR
9
19 mar 2018 17:35
1 450 EUR
19 mar 2018 16:50
1 400 EUR
11
19 mar 2018 15:18
1 350 EUR
10
19 mar 2018 15:05
1 300 EUR
9
16 mar 2018 21:37
1 250 EUR
8
16 mar 2018 16:08
1 200 EUR
15 mar 2018 21:17
1 100 EUR
14 mar 2018 23:02
1 000 EUR
14 mar 2018 19:51
490 EUR
12 mar 2018 20:20
470 EUR
12 mar 2018 17:21
450 EUR
11 mar 2018 16:06
240 EUR
11 mar 2018 14:47
220 EUR
9 mar 2018 8:05
200 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

831. Madeleine Pyk, Utsikt över Stockholm.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
72 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK