HARRI KOSKINEN, glasskulptur, Pro Arte, "Alue", signerad Harri Koskinen, Iittala 2000 3/30. Pro Arte.
Klart och grönt slipat glas. Längd 20 cm. Bredd 16 cm. Höjd 5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.