Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, PÅ STRANDEN.

Signerad och daterad 1911. Olja på duk, 45,5x69,5 cm.

1 200
13 584
1 237
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
11 dec 2017 15:26
1 200 EUR
10 dec 2017 22:13
1 000 EUR
10 dec 2017 22:12
900 EUR
10 dec 2017 18:16
800 EUR
30 nov 2017 22:45
500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

457. Wiwen Nilsson, burk med lock, sterlingsilver, Lund 1962, enligt uppgift en gåva från Wiwen Nilsson till GAN (Gösta Adrian-Nilsson).
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK