Betsad plywood samt massiv björk. Inramad bordsyta med underliggande hyllplan av spjälor. Trähjul. Längd 104 cm, bredd 53 cm, total höjd 59 cm.
Ställvis omfattande slitage och skador.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.