KAJ STENVALL, "LONG-SHORT WALK".
Sign. 1993. Olja på duk 120x90 cm.
Kaj Stenvall - Taivasta vasten, Wäinö Aaltonens museum, Åbo stads konstmuseum 2001. Sää voi muuttua, minä en, Salo Konstmuseum 2003. Konsthallen, Helsingfors.