OLOF OTTELIN, serveringsvagn, Oy Stockmann Ab, Kervo Snickerifabrik, 1960-tal.
Ek. Två löstagbara brickor på hopfällbart benställ. Längd 72 cm, bredd 45 cm, höjd 58.
Ställvis slitage.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.