Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

GÖRAN HONGELL, CIGARETTSTÄLL. Sign. G. Hongell, Karhula -46, GH8 gr. 657.

Slipad kristall, graverad elefant. Höjd 7,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
300
3 162
343
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
10 apr 2017 18:00
300 EUR
10 apr 2017 18:00
200 EUR
3 apr 2017 22:40
55 EUR
31 mar 2017 16:47
50 EUR