Sign. 2011. Olja på duk, uppfodrad på pannå 35x116,5 cm.
Klubbat pris
1 105
12 509
1 139
Utropspris
700 - 900 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (18 bud)
9
10 apr 2017 21:13
1 105 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
10 apr 2017 21:12
1 055 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
9
10 apr 2017 21:09
1 005 EUR
10 apr 2017 21:09
1 000 EUR
10 apr 2017 21:09
775 EUR
9
10 apr 2017 21:09
755 EUR
10 apr 2017 20:40
560 EUR
8
10 apr 2017 20:40
540 EUR
10 apr 2017 19:31
520 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
10 apr 2017 15:20
500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
10 apr 2017 15:20
480 EUR
10 apr 2017 15:20
480 EUR
10 apr 2017 15:01
460 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
9 apr 2017 2:30
440 EUR
2 apr 2017 16:39
420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
31 mar 2017 9:31
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
31 mar 2017 9:07
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
30 mar 2017 10:21
102 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1