HENRY WUORILA-STENBERG, "ALLT KOMMER ATT BLI BRA".
A tergo sign. -93-95 cm. Olja på skiva 180x133 cm.
Uleåborg konstmuseum 1995. Galerie Artek 1995. Henry Wuorila-Stenberg - Retrospektiv, Helsinki City Art Museum, Konstmuseet Mejlans 2004-2005, Wäinö Aaltonens museum, Åbo 2005.