JULI JULIEVICH KLEVER, POIKA/SON, STILLEBEN MED KÖRSBÄR.
Sign. 1906. Olja på duk, uppfodrad på pannå 23,5x35 cm.
Ю.Ю.Клевер-сын. Натюрморт с вишнями. 1905. Холст на картоне, масло, 23,5х35 см.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.