Sign. A tergo daterad -81. Olja på pannå 200x120 cm.
Klubbat pris
750
8 490
773
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
10 nov 2016 20:25
750 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
10 nov 2016 19:39
660 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 nov 2016 11:26
350 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 okt 2016 14:21
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1