NANNA SUSI, "LJUSREGN".
A tergo sign. 2002 (Roma). Olja på duk 228x170 cm.
Avbildad i Burlesque and Cheerful Homelessness of Landscape, Galerie Forsblom 2003. Esko Valtaoja : Kosmoksen siruja, Ursa 2010, pärmbild.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.