Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

ALI MUNSTERHJELM, BONDGÅRDEN.

Sign. Olja på duk 40x100 cm.

Klubbat pris
500
5 735
523
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
23 maj 2016 18:51
500 EUR
23 maj 2016 18:51
450 EUR
21 maj 2016 13:17
270 EUR