PENFODRAL OCH DEKORATIONS KNIV. silver och emalj, St.Petersburg 1896-1907.

Kniven Alexandr Dahlman, pennfodralet med otydlig stämpel. knivens längd 13,5 cm och pennfodralets längd 6,5 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
203
2 235
216
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
24 maj 2016 19:19
203 EUR
24 maj 2016 19:19
201 EUR
24 maj 2016 18:59
185 EUR
24 maj 2016 18:59
175 EUR
24 maj 2016 13:01
172 EUR
24 maj 2016 13:01
162 EUR
23 maj 2016 18:05
160 EUR
21 maj 2016 15:00
150 EUR
14 maj 2016 23:28
75 EUR
9 maj 2016 18:53
50 EUR
9 maj 2016 11:23
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

234. Tallrikar, 12 stycken, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK