Pavel Kovalievski

(Ryssland, 1843-1903)
Pavel Kovalievski
(Ryssland, 1843-1903)

PAVEL KOVALIEVSKI, ATTACK.

Sign. 1883. Akvarell 23x30 cm.

Павел Ковалевский. АТАКА. 1883 Бумага, акварель. 23х30 см.

Klubbat pris
1 500
16 515
1 596
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
24 maj 2016 12:57
1 500 EUR
24 maj 2016 12:57
1 450 EUR
23 maj 2016 12:19
1 350 EUR
23 maj 2016 12:16
1 300 EUR
23 maj 2016 12:16
1 250 EUR
21 maj 2016 20:21
1 200 EUR
20 maj 2016 16:39
600 EUR
13 maj 2016 12:26
500 EUR
9 maj 2016 18:20
222 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

19. Byrå, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK