Madeleine Pyk – en samling F769

Irja Mikkola

(Finland)
Irja Mikkola
(Finland)

IRJA MIKKOLA, BILDVÄV. 1980-tal.

Geometriskt motiv. Mått 55x35 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
150
1 580
172
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
24 apr 2016 16:46
150 EUR
22 apr 2016 0:29
110 EUR
22 apr 2016 0:28
80 EUR
19 apr 2016 11:55
40 EUR
18 apr 2016 22:18
30 EUR