PENTTI SAMMALLAHTI, "THE RUSSIAN WAY".
Sign. -91 eller -92. Svit om 16 st fotogravyrer samt 1 st silvergelatinfotografi. Bildyta ca 14 x 36 cm/st. Mapp numrerad 70/200 + 40 AP.
Alla bilderna tillhör en specialutgåva av mappen "The Russian Way", utgiven 1996.